Malatya Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Malatya Su kaçağında önemli olan noktasal tespit yapabilmektir. KARSU YAPI &TESİSAT noktasal tespit ve noktasal onarım yapıyor su kaçağını tespit edemezsek ücret almıyoruz..!!! teknoloji ise biz gelinen en son noktadayız..!!

Su kaçakları evinizde işlerinizin aksamasına ve yüksek faturalar ödemenize neden olan bir problemdir.  Su kaçağını tespit etmek kolay değildir.  Çünkü genelde sızıntılar çok ufak boyutta olup fark edilememektedir. Malatya Su kaçağı tespit edildikten sonra önemli bir konuda su kaçağının tamiratıdır.

 

 

Çoğu tesisatçı su kaçağını onarırken Yapida kırıp dökme islemleri yapmakta ve size ek olarak da inşaat işi çıkarmaktadır. İnşaat Yapildıktan sonra üstüne temizlik de cabası. Su kaçağının kırıp dökmeden tespit etmekte ve onarmaktayız.

Su sızıntıları yüzünden birçok evde ve isyerinde tadilat işleri yapılır. Bu tür işler hem pahalı hem de zahmetli işlerdir. Bunun yerine su sızıntısının noktasal yerini tespit ettirip tamirinizi en ucuz yoldan yaptırabilirsiniz. Apartman veya müstakil konut sahipleri, işyerleri bizi arayabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Son sistem teknoloji Türkiye`de yeni kullanılmaya başlandı fakat bu konuda Avrupadaki rakipleriyle yarışmaya hazırlanan firmamız su tesisat ve kalorifer kaçaklarını  ve  atık su sızıntılarını bulma konusunda çok iddialıyız... 

 

Malatya Su kaçağı tespiti Sırasında temiz ve pis su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden yüksek duyarlıkta cihazlar kullanmaktayız.

Ayrıca sukaçağı tespit ekibimiz de konusunda uzman kişilerdir, yanlış uygulamalar ile sizleri uğraştırmayan kadroya sahibiz. Su kaçağı ve tespiti ve tamiratı için bizi arayın.

Kavaklıbağ Mahallesi, Söylemezoğlu Sk. 4/B, 44100 BATTALGAZİ/Malatya
04223239487

05362159487

hamzakar44@hotmail.com
www.malatyasukacak.com © Tüm Hakları Saklıdır
X