Malatya Pimaş Açma

Malatya pimaş açma işlemleri tamamen kırma dökme tadilat gerektirmeden gelişmiş teknolojik ekipmanları en iyi şekilde değerlendire bilen profosyonelce yapılmaktadır. Gecmiş zamanlarda bu işler gerçekten cok zorlu bir süreçti. Daha önce tıkanıklığı bulmak için bir cok yer kırılır bu işlem günlerce sürer büyük sıkıntılar ve masraflarla bu sorun çözülmekteydi.

Klozet ve tuvaletlere atılan hertürlü bez ve tuvalet kâğıdı gibi maddeler pimaşda tıkanmaya yolacmaktadır.Tıkanıklık açma işlemleri daha önceki senelerde tesisat sistemini konole kırılarak onarılması gibi ılkel yöntemlerle yapılmaktaydı. Pimaş açmak için son toknoloji geliştirilmiş robot cihazlar ile tıkanıklık kolayca tespit edilip kırmadan dökmeden acıkdaki bir pimaş hattı ağzından gönderilerek tıkanıklık etrafı pisletmeden açıla bilmektedir.

Pimaşınızın içine gönderilen robot tıkanıklığa ulaştığında zorlanmalar başlar. Robot cihazın pimaş içerisindeki tıkanıklığı parçalayan düzenekleri yavaşça cismi parçaladıktan sonra rögara gönderilir. Hattınızın içinde tuvalet kâğıdı ve bez gibi pimaşı tıkayan cisimlerin robot cihaz kendine sararak kolayca pimaşınızdan dışarı çıkartır. Pimaş gideri açma işleminde kesin çözüme ulaşmak için tıkanıklığınız açıldıktan sonra pimaş hattınıza kamera gönderilerek tıkanıklığın açılıp açılmadığın dan emin olunur. Eger tıkanıklığınız açılmadı ise, açılmayan bölge kamerayla tespit edilir ve tekrar robot cihaz gönderilir. Böylece profesyonel ekipmanlarımız ile kesin çözüme ulaşmaktayız.

X